Lokale biurowe do wynajęcia przy ul. Wojska Polskiego 60A

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Sejnach posiada do wynajęcia w siedzibie spółdzielni przy ul. Wojska Polskiego 60A lokale użytkowe o łącznej powierzchni 43,07mkw. z przeznaczeniem na działalność nieuciążliwą np. biuro, handel lub usługi, prowadzoną w godzinach funkcjonowania biura spółdzielni tj. 7.00-15.00 od poniedziałku do piątku.

W zależności od zainteresowania spółdzielnia może wynająć poszczególne lokale pojedyńczo lub w innych konfiguracjach potrzebnych najemcy. Korytarz prowadzący do lokali posiada dodatkowe, metalowe drzwi antywłamaniowe.
Łączna opłata za lokal obejmuje opłatę podstawową netto (czynsz) i dodatkowo opłaty za media np. odpady komunalne zgodnie z deklaracją, centralne ogrzewanie w formie zaliczki za m2, zużycie wody wg wskazań wodomierzy, opłaty stałe za wodę, zużycie energii elektrycznej, zgodnie z umową z Zakładem Energetycznym.

Warunkiem zawarcia umowy najmu jest wpłacenie kaucji zabezpieczającej w wysokości dwumiesięcznego czynszu brutto.

Ofertę na wynajem lokali lub ich całości należy złożyć osobiście w biurze spółdzielni wraz z podaniem proponowanej kwoty opłaty podstawowej netto (czynsz) za 1 m2 . Więcej informacji pod nr telefonu 690086666.

Scroll to Top