Tutaj jesteś: strona główna / Aktualności

Aktualności

Zarząd Spółdzielni MMieszkaniowej informuje, że na 2018 rok zaplanowano inne prace oprócz tych zawartych w planie remontów.

 Dotychczas nowe lampy LED z czujnikiem ruchu zamontowano we wszystkich wiatrołapach oraz przed wejściami do klatek schodowych. Nowe lampy LED zamontowano także na klatkach schodowych budynków:

- Konarskiego 21,       -  Zawadzkiego 6, 8, 10, 12, 14,       - Wojska Polskiego 11

W miesiącu styczniu rozpoczęto kolejny etap wymiany oświetlenia na klatkach schodowych. Wymiana nastąpi w budynkach:

- Konarskiego 17,           - Wojska Polskiego 9, 19, 19A, 19B, 21, 60C

W przypadku wygospodarowania dodatkowych środków Zarząd będzie sukcesywnie wymieniać oświetlenie w pozostałych budynkach, tak aby zakończyć ich wymianę do końca tego roku.

Kolejne zaplanowane prace, w przypadku posiadania środków finansowych, to wymiana jednej lub dwóch altanek śmietnikowych na nowe. W 2017 roku zlikwidowano altankę śmietnikową przy budynku Zawadzkiego 14 i postawioną nową większą przy budynkach Zawadzkiego 18-20. Ponadto w 2017 roku odświeżono stare altanki poprzez ich odmalowanie.

Wymiana altanek jest niezbędna ze względu na nowe przepisy odnośnie segregacji śmieci. Stare altanki nie są wstanie pomieścić niezbędnej ilości pojemników i zapewnić do nich swobodny dostęp.

Również od miesiąca stycznia rozpocznie się odświeżanie korytarzy piwnicznych w poszczególnych budynkach. Miejsca te w chwili obecnej są jednymi najbardziej zaniedbanych w zasobach Spółdzielni i chcemy żeby to się zmieniło.

Zarząd chciałby także, po uzyskaniu informacji o pełnych kosztach prac, wykonać poprzez specjalistyczną firmę mycia elewacji w budynkach Wojska Polskiego 9, 60 i 62 .

Wiosną 2018 roku zostaną zdemontowane stare urządzenia zabawowe, a w to miejsce pojawią się nowe urządzenia na placu zabaw dla dzieci między budynkami Zawadzkiego 10 – 12. Poniżej zamieściliśmy zdjęcia tych urządzeń.

Ponadto w ramach posiadanych i wygospodarowanych środków finansowych będą realizowane inne prace w naszych zasobach. Zarząd będzie również dążył do pozyskania środków finansowych z innych źródeł na sfinansowanie prac w zasobach Spółdzielni.

                                                                                                                                      Zarząd SM 

Poniżej zdjęcia urządeń zabawowych, które zostaną zamontowane wiosną.

Obraz

Obraz 

Obraz

Obraz

Obraz

Powrót do przeglądania aktualności